Shmoozowicze

Polskie forum poświęcone czatowi internetowemu http://www.shmooze.pl/ rejestrując się na forum daj nick ze shmooze


#1 2012-08-21 12:13:32

 LubieCie!

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-20
Posty: 7
Punktów :   

Regulamin forum

Przeczytaj regulamin zanim coś napiszesz!:


1.nie spamować,
2,nie przeklinać,
3.nie obrażać użytkowników,
4.nie wstawiać linków do treści erotycznych,
5.nie zamieszczaj postów w stylu "super", "zgadzam się", "nie wiem" lub samych emotikonów
(uzasadnij swoje zdanie na jakiś temat lub odpowiedz rzeczowo na pytanie),
6.pisz zgodnie z tematem i w stosownym do tego dziale,
7.Zanim odpowiesz, zastanów się czy rzeczywiście masz coś do powiedzenia, a twoja odpowiedź wniesie coś nowego do tematu. Posty w stylu: "to samo co poprzednicy", "ja też", "racja" albo "" będą kasowane,
8.Moderatorzy i Administrator mają prawo do usunięcia postu, który obraża w jakiś sposób innych użytkowników,
9.na Forum nie można zamieszczać reklam innych For,
10.wszelkie przejawy nabijania postów będą skrupulatnie zwalczane. Rozumie się przez to również posty typu "Gdybym wiedział to bym Ci powiedział, ale nie wiem'',
11.osoby działające na niekorzyść forum otrzymają bana,
12.sprawy typu "przyślij też do mnie na moj_mail@adres.pl" załatwia się prywatnymi wiadomościami (PM),posty tego typu będą usuwane,
13.jeżeli Twój post jest skierowany tylko do jednej osoby lepiej wysłać jej prywatną wiadomość lub e-mail,

Offline

 
Zapraszam na forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutontsd.pun.pl www.warbrotherhood.pun.pl www.managerspeedwaya.pun.pl www.world-of-mafia.pun.pl www.adresapokalisy.pun.pl